July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ମା ବାପାଙ୍କୁ ଏବେ ବି ବର୍ଷକୁ ୨ଥର ଫୋନ୍ କରିଥାନ୍ତି Dimple Cheema, ଏହା ହେଲା ବଡ କାରଣ

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା ଓ କିୟାରା ଆଡଭାନୀ ଙ୍କ ମୁଭି ଶେରଶାହ ଙ୍କୁ ଅଡିୟାନ୍ସ ଓ କ୍ରିଟିକ୍ସ ରୁ ଭଲ ରେସପନ୍ସ ମିଳିଥିଲା, ଫିଲ୍ମରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଓ ଡିମ୍ପଲ୍ ଚିମା ଲଭ୍ ଷ୍ଟୋରୀ କୁ ଅଡିୟନ୍ସ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା, ଫିଲ୍ମରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ମଲହୋତ୍ରା କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ଭୁମିକାରେ ଓ କିୟାରା ଆଡଭାନୀ ଡିମ୍ପଲ୍ ଚିମା ଭୁମିକା ଦେଖାଯାଇଥିଲା, ଦୁହେଁ ଫିଲ୍ମରେ ଭଲ କାମ କରାଯାଇଥିଲା, ଫିଲ୍ମରେ ଦୁହେଁ ନିଜ ଭୁମିକା ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ନିଭାଇଥିଲେ ଫିଲ୍ମରେ ବିଷ୍ଣୁ ବର୍ଦ୍ଧନ ଡାଇରେକ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଶେରଶାହ ମୁଭିର ପ୍ରିମିଅର୍ ଦେଖିବାପରେ କ୍ୟାପଟେନ୍ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ ବହୁତ ଇମୋସନାଲ୍ ହୋଇଯାଇଥିଲେ, ଓ ତାଙ୍କ ଏହି ମୁଭି ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ, ଟାଇମ୍ସ ଅଫ୍ ଇଣ୍ତିଆ ବିକ୍ରମ ବତ୍ରାଙ୍କ ବାପା ଶ୍ରୀଧର ଲାଲ୍ ବତ୍ରା ଓ ମା କମଳ କାନ୍ତା ବତ୍ରା କଥା ବିକ୍ରମ ବତ୍ରା ବାପାଙ୍କ କହିଲେ କି ବିକ୍ରମ ମୋତେ ନିଜ ଓ ଡିମ୍ପଲ୍ ନ ବିବାହ ପ୍ଲାନିଙ୍ଗ୍ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ କି ମୁଁ ତାହାକୁ କହିଥିଲି କି ତୁମର ଏହି ଫଇସଲା ତୁମର ସାଥିରେ ଅଛି, କାରଣ ଡିମ୍ପଲ୍ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଝିଅ ଥିଲେ , ଓ ସେ ସଂମ୍ପର୍କ ଅହମିୟତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଥିଲେ, ସେ କହିଲେ କି ଡିମ୍ପଲ୍ ଆମକୁ ବର୍ଷକୁ ଦୁଇଥର କଲ୍ କରନ୍ତି, ଥରେ ମୋର ସ୍ତ୍ରୀ କମଳା କାନ୍ତା ଜନ୍ମଦିନ ଉପରେଥରେ ମୋର ଜନ୍ମଦିନ ଉପରେ ।

ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରା ଯିବା ଉପରେ କଣ କେବେ ଡିମ୍ପଲ୍ ବିବାହ ପାଇଁ ମନାଇନେଇଥିଲେ, ଏହି କଥା ଉପରେ ସେ ଜବାବ୍ ଦେଇକରି କହିଲେ କି ସେ ଡିମ୍ପଲ୍ କୁ ବିବାହ କରିବାପାଇଁ କହିନଥିଲେ, ଏହି କଥାରେ ସେ ଜବାବ୍ ଦେଇକରି କହିଥିଲେ କି ସେ ଡିମ୍ପଲ୍ ଙ୍କୁ ବିବାହ ପାଇଁ ମନାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏହି ବିଷୟରେ ସେ ତାଙ୍କର ପ୍ୟାରେଣ୍ଟସ୍ ମିଳିଥିଲେ ଓ ସେ ସବୁ ମିଶିକରି ତାଙ୍କୁ ସାମ୍ନାଙ୍କୁ ଜୀବନ ପଡିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଏହା କହିକରି ବିବାହ କରିବାପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ସେ ବିକ୍ରମଙ୍କ ସହ ନିଜ ପୁରା ଜୀବନ ବିତାଇବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ।

ଫିଲ୍ମ ବନାଇବା ପାଈଁ କିୟାରା ଡିମ୍ପଲ୍ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ, ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା ନିଜେ କିୟାରା ନିଜ ଏକ ଇଣ୍ଟରଭ୍ୟୁରେ କହିଥିଲେ କି କେଉଁ ଫିଲ୍ମରେ ସୁଟିଙ୍ଗ୍ ଆରମ୍ଭ୍ ହେବାପୁର୍ବରୁ ପ୍ରଥମ ସେ ଡିମ୍ପଲ୍ ଚିମାଙ୍କ ଠାରୁ ମିଳିଥିଲା, କାରଣ ସେ ଚାହଁନ୍ତି କି ସେ ଏହା ଭୁମିକା ନିଭାଉଛନ୍ତି, ସେମିତି କିୟାରା ଏହି ସାକ୍ଷାତକୁ ନେଇକରି କହିଲେ କି ସେ ଡିମ୍ପଲ୍ ଙ୍କୁ ପଚାରାଯାଇଥିଲା କି ଏତେ ବର୍ଷରୁ ଏକେଲା କଣ କରୁଥିଲ, ତେବେ ତୁମେ ଏକେଲା ଅନୁଭବ କରୁନ, ଏହି କଥାରେ ଡିମ୍ପଲ୍ କହିଥିଲେ କି ବିକ୍ରମଙ୍କ ସ୍ମୃତିରେ ସବୁବେଳେ ତାଙ୍କ ସହ ଅଟନ୍ତି, ସେ ବିକ୍ରମଙ୍କୁ ନାରାଜ୍ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଯେବେ ତାଙ୍କୁ ମିଳିବ, ସବୁ ଅଭିଯୋଗ ଦୁର ହୋଇଯିବ, କିୟାରାକହିଲେ କି ଏହି ସାକ୍ଷାତ ବହୁତ ଭାବୁକ ଦେଇଥିବା ବାଲା ଥିଲା, ଓ ଡିମ୍ପଲ୍ ମିଳିବାର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ମୁହୁର୍ତ୍ତ ଥିଲା ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *