July 12, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

21 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯେଉଁ କାମରେ ତୁମେ ହାତ ରଖିଛ, ସେଥିରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ ଯାହା ଯୋଜନା କରିଛ ତାହା କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ସୂଚନା ଶୁଣାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ମାତାଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ଏବଂ କ୍ଳାନ୍ତ ମନେ ହେଉଛ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତ୍ତ୍ୱେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ନାହିଁ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ପତିସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ପରିବାରରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଏବଂ ନିକଟ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ତୁମେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ଅବନତି ଘଟାଇପାରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସିସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହା ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରଥମେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ନିଜେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଆୟରେ ବହୁତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ। ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଯଦି ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *