July 16, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଙ୍କ ସହ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ନିଯୁକ୍ତ ହୋଇ ରହିଥାଏ ତାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ, ଜାଣନ୍ତୁ କେତେ ଦରମା ଦେଇଥାନ୍ତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର – ଜାଣିଲେ ଆପଣ କହିବେ ମୁଁ ରହିବି..

ବଲିଉଡ୍ ଖିଲାଡୀ କୁମାର ମାନେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଗତ ବହୁ ଦଶକରୁ ବଲିଉଡ୍ ରେ ରାଜ୍ କରୁଛନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ନାଁରେ ଡକାଯାଏ , ଯେପରିକି ଅକି, ଖିଲାଡି କୁମାର, ଓ ଅନ୍ୟ ବହୁତ ନାଁ ଅଛି, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଏକ ସଫଳ ଓ ସୁପରହିଟ୍ ଅଭିନେତା ବୋଲି କହିପାରିବା, ସେ ଦେଶରେ ସବୁ ଦରକାର ସମୟରେ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଠିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ଅଭିନେତା ସହ ମାର୍ଶିଆଲ୍ ଆର୍ଟ୍ସରେ ବି ଜାଣିଛନ୍ତି, ସେଏକ ଭଲ କୁକ୍ ବି ରହିସାରିଛନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟ ୧୯୯୧ ରେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ନିଜ ପ୍ରଥମ ପାଦ ଥାପିଥିଲେ, ଓ ତାପରେ ସେ ଫିଲ୍ମ ଜଗତରେ ନିଜର୍ ଆଧିପତ୍ୟ ସ୍ଥାପନ କଲେ ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବହୁତ ବଡ ଷ୍ଟାର୍ ଅଟନ୍ତି, ତାଙ୍କ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସବୁ ସମୟରେ ଦରକାର ପଡେ, ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କ ଗୋଟେ ଜଲକ ପାଇବାକୁ ବହୁତପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ସହ ଏକ ବଡିଗାର୍ଡ ନିଯୁକ୍ତ କରିଛନ୍ତି, ଯାହାଙ୍କ ନାଁ ଶ୍ରେୟସ୍ ଠେଲେ ଅଟ୍,ଏ ଓ ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଟ୍ୱିଙ୍କଲ୍ ଖାନ୍ନାଙ୍କର ଓ ଛୁଆଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ନେଉଛନ୍ତି, ଶ୍ରେୟସ୍ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ପୁରା ଫ୍ୟାମିଲିର ରକ୍ଷା କରନ୍ତି, ଓ ଶ୍ରେୟସ୍ ୨୪ ଘଣ୍ଟା ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ରକ୍ଷା ପାଇଁ ମହଜୁଦ୍ ରୁହନ୍ତି ।

ସେମିତି ଶ୍ରେୟସ୍ ଙ୍କ ଦକ୍ଷତା ବିଷୟରେ କହିଲେ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ବଡିଗାର୍ଡ ବୋଲି ଜଣାଯାଆନ୍ତି ,ତେବେ ଯାଇକରି ସେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଭଳି ଅଭିନେତାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡ୍ ହୋଇପାରିଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ଶ୍ରେୟସ୍ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳି ଓ ଫୁର୍ତ୍ତିଳା ବ୍ୟକ୍ତି ଅଟନ୍ତି କେଉଁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାହାର କରିବା ମୁସକିଲ୍ ହୋଇଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଶ୍ରେୟସ୍ ବଡ ଫୁର୍ତ୍ତି ଓ ବୁଝାମଣାର ସହ୍ ଅକ୍ଷୟଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାହାର କରିଦିଅନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡଙ୍କ ଫଟୋ ବହୁତଥର ଦେଖାଯାଇଛି, କହିଦେବୁ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ତାଙ୍କ ବଡିଗାର୍ଡକୁ ପ୍ରତିମାସ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦିଅନ୍ତି, ମାନେ ବାର୍ଷିକ ଆୟ ୧,୨ କୋଟି ଅଟେ,  ମଜାଦାର୍ କଥା ଏହା କି ସେ ସବୁଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ବଡିଗାର୍ଡରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି, ସେମିତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ନିଜ ବଡିଗାର୍ଡ ଶ୍ରେୟସ୍ ଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ବିଶ୍ୱାସ ବି କରନ୍ତି ।

କହିଦେବୁ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବହୁତ ଜଲଦି ଫିଲ୍ମ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ତେ ରିଲିଜ୍ ହେବାର ଅଛି । ଯାହାର ନିର୍ଦ୍ଧେଶନା ଫରହାଦ ସାମାଜିକ କରିଛନ୍ତି, ଏହା ସହ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର୍ ଫିଲ୍ମ ରାମସେତୁ ବି ସୁଟିଙ୍ଗ୍ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି, ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସବୁପ୍ରକାରର ଫିଲ୍ମ ଭଲ ଭାବେ କରିପାରନ୍ତି, ଓ ସେ ଏକ ବର୍ଷରେ ୫ ରୁ ଅଧିକା ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଜଣାଯାଆନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *