July 22, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୩୦ ଜୁନ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଜଡିତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଚାଲିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରି ତୁମେ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯତ୍ନର ସହିତ କର | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରୋଇ ଆରାମରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଚାଲିବାର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବିସ୍ତାର ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଜାରି ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ସହିତ ଜିନିଷ ଖାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ବ୍ୟଥା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକରାତ୍ମକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଯଦି ଆପଣ ଟିକେ ବିପଦ ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମେ ତୁମର ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ବିବାହ ଚାହୁଁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଯୋଗ୍ୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ତୁମେ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସହଭାଗୀତାରେ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବସାୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଘର କାମରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ହଠାତ୍, ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପାଦ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅ, ଏହା ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ଖାଦ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *