July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

29 ଜୁଲାଇ 2021 ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି 3 ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍କଣ୍ଠା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ, ତୁମକୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାର ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ଯେତେବେଳେ କି କିଛି କ୍ଷତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେକୌଣସି ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ, ତେବେ ତୁମେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିରୋଧୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଆପଣ ଜିନିଷ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ତୁମକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବା କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ବିରୋଧୀମାନେ ମଧ୍ୟ ତୁମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ସରକାର ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ |

ମକର ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଘରେ ହଠାତ୍ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଆସିବ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଆପଣ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଶିଶୁର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ, ତୁମ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ସୁବିଧା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *