July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

20 ଅଗଷ୍ଟ 2021 ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର Rasifal,କେମିତି ରହିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ରାଶି ଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର କମ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ସମସ୍ୟା ହେତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ କ act ଶଳପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ |କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତେବେ ସେ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ହଠାତ୍ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ହେତୁ ହଠାତ୍ ତୁମେ ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନର ସହ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ। ଆପଣ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପତିସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରେ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଅଧ୍ୟୟନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ, ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ତୁମ ସହିତ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ସବୁଠାରୁ କଠିନ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ ସାକ୍ଷାତକାର ପାଇଁ ଡାକନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ପରିଚିତମାନେ ସହାୟକ ହେବେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *