July 11, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

5 ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୨୧ Sunday ,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୮ ଟି ରାଶିକୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ବଢିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବେ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ମନେହୁଏ | ଅଫିସ୍ କାମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ ସମାରୋହରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ମହିଳା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଘରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଜନକ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଅବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ବଜେଟ୍ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବଢିପାରେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ, ଯାହା ଭଲ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂକ୍ରମିତ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅପାରଗତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କର | ବନ୍ଧୁମାନେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଯଦି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *