July 11, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଏହି କାରଣରୁ Mithunu ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତିଙ୍କ ଚାରୋଟି ଛୁଆ ତାଙ୍କୁ କେବେ ଡାକିନାହାନ୍ତି ବାପା କହିକରି, କିଛି ଏମିତି ଅଟେ ମିଥୁନଙ୍କ୍ ପରିବାରର ସଂମ୍ପର୍କ

ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା, ଡ୍ୟାନ୍ସର, ଓ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଡ୍ୟୁସର୍, ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତି ୭୧ ବର୍ଷୀୟ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି, ଓ ଏବେ ୧୬ ଜୁନ୍ ୨୦୨୧ କୁ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜ ୭୧ତମ ଜନ୍ମଦିନ ସେଲିବ୍ରେସନ୍ କରିଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ବଲିଉଡ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିର୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ରହିସାରିଛନ୍ତି,  ଓସେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ତଷ୍ଟ୍ରିରେ ମିଥୁନ ଦା ଓ ଡିସ୍କୋ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଭାବେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଛୁଆବେଳରୁ ଅଭିନୟର ସଉକ ରହିଥିଲା, ଓ ଏହି କାରଣରୁ ଅଭିନୟର ଦୁନିଆଁରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଜଣେ ଚାଇଲ୍ଡ ଆର୍ଟିଷ୍ଟ ଭାବେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ, ଓ ଏହାପରେ ଅଭିନେତା ରୁପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅପାର୍ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିଥିଲେ।

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଅଭିନୟର କ୍ୟାରିୟରରେ ବହୁତ ଶାନଦାର୍ ରହିଥିଲା, ଓ ସେ ନିଜ ଅଭିନୟରୁ ବହୁତ ସୁପରହିଟ୍ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ, ଓ ନିଜ ଭୁମିକାରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷିତ କରାଇଥିଲେ, ପରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ହିନ୍ଦୀ ଫିଲ୍ମର ଛଡା, ବଙ୍ଗଳା, ତାମିଲ ତେଲେଗୁ, ଭୋଜପୁରୀ ଓଡିଆ ଆଦି ଭାଷାରେ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ, ଓ ମହଜୁଦା ସମୟରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ନାଁ ବଲିଉଡ୍ ର ସବୁଠାରୁ ସଫଳ ଓ ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସୁଚିରେ ଆସେ ।

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜ ବଢିଆ ଅଭିନୟର ସହ ନିଜ ସାନଦାର୍ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାଇଁ ଜଣାଯାଆନ୍ତି, ଓ ଏହି କାରଣରୁ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କୁ ଡିସ୍କୋ ଡ୍ୟାନ୍ସର ରୁପରେ ଜଣାଯାଏ, ୨୦୧୯ ରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସବୁଠାରୁ ପପୁଲାର୍ ଶୋ ସୁପରଡ୍ୟାନ୍ସ ଚ୍ୟାପଟର୍ ୩ ରେ ଅତିଥି ହୋଇକରି ଆସିଥିଲେ, ଓ ଏହି ଶୋ ସମୟରେ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ନିଜ ପର୍ସନାଲ୍ ଲାଇଫ୍ ସଂବନ୍ଧିତ କିଛି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟକର କଥା ସେୟାର୍ କରିଥିଲେ, ଓ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କର ଚାରିଜଣ ଛୁଆ କେବେ ତାଙ୍କୁ ବାପା ବୋଲି ସଂବୋଧିତ କରି ଡାକିନାହାନ୍ତି ।

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଯେବେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ରିୟାଲିଟି ଶୋ ସୁପର୍ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଚ୍ୟାପଟର୍ ୩ ରେ ଅତିଥି ହୋଇକରି ଆସିଲେ ତେବେ ପ୍ରତିଯୋଗି ତାଙ୍କ ବାପା ମାଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଜତାଇକରି କହିଲେ କି ସେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜ ବାପାଙ୍କୁ ବାପା ନୁହେଁ ବ୍ରୋ କହିକରି ଡାକନ୍ତି, ଓ ସେହି ପ୍ରତିଯୋଗିଙ୍କ କଥା ଶୁଣିକରି ମିଥୁନ ନିଜର୍ କାହାଣୀ କହିଥିଲେ

ସେ କହିଲେ କି  ତିନି ପୁଅ ଏକ ଝିଅର ବାପା ଅଟେ, କିନ୍ତୁ ମୋର ଚାରି ଜଣ ଛୁଆ ମୋତେ କେବେ ବାପା କହିକରି ଡାକିନାହାନ୍ତି ।ଏହି କଥା କହିକରି ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତି ବହୁତ ଭାବୁକ ହୋଇଗଲେ, ଓ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଯେବେ ତାଙ୍କ ବଡ୍ ଭାଇ ମେମୋ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଙ୍କ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲା, ତେବେ ଏକ ଶବ୍ଦ କହିପାରିନଥିଲେ, ଓ ଗୋଟେ ଦିନରେ ଆମେ ମିଥୁନ ଙ୍କୁ କହିବାକୁ କହିଲୁ ତେବେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରୁ ଆବାଜ୍ ବାହାରିଲା

ସେ କହିଦେଲେ, ଓ ଯେବେ ଏହି କଥା ଆମର ଫ୍ୟାମିଲି ଡାକ୍ତରଙ୍କୁ ଜଣାପଡିଲା ତେବେ ସେ କହିଲେ କି ମିଥୁନ କହିଲା ଉପରେ ବି ଅଧିକା କହିବା ଉଚିତ୍ , ତେବେ ସେ ଏହା କହିବା ସିଖିଯିବ, ତେବେ ଏହି ସିଲସିଲା ଚାଲିଲା, ଓ ମୋର ପୁଅ ମେମୋ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଜି ବି ମୋତେ ମିଥୁନ କହିକରି ଡାକେ ।ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଆଗକୁ କହିଲେ କି ଯେବେ ମିମୋହ ପରେ ମୋର ଦ୍ୱିତୀୟ ଓ ତୃତୀୟ ପୁଅ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିଲେ

ତେବେ ମିମୋହ ପର୍ ମୋତେ ମିଥୁନ କହିକରି ଡାକିବାକୁ ଲାଗିଲେ, ଓ ତାପରେ ଆମର ଝିଅ ଆସିଲା ତେବେ ସେ ତିନି ଭାଇ ମୋର ନାଁ କହିକରି ଡାକୁଛନ୍ତି ତେବେ ସେ ବି ମିଥୁନ କହିକରି ଡାକିଲା, ଓ ଏହି ପରି ମୋର ଚାରିଜଣ ଛୁଆ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୋତେ ବାପାକହିକରି ଡାକିନାହାନ୍ତି, ଓ ସବୁ ମୋତେ ମିଥୁନ ନାଁରୁ ଡାକିକରି ସଂବୋଧିତ କରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *