July 12, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

30 ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଉପାୟରେ କେତେକ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଗୃହ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନଟି କିଛି ବିଶେଷ ମନେହୁଏ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମେଲୋଡି ସ୍ୱର ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହୁଅନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସାହସ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ଆଶା କରାଯାଏ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବିଶେଷ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପ୍ରଗତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ କାମ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ|ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | କୌଣସି ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଏକ ବିଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ଫାଇଦା ନିଆଯିବା ଉଚିତ | ଯଦି କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଛି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଉଦ୍ୟମରେ ଏହାକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବ | କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ମାମଲା ଅଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଶା କରୁଥିଲେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ତୁମକୁ ଇର୍ସା କରିବେ, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରର ପରିବେଶ ଏକ ପର୍ବ ପରି ରହିବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *