July 12, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଏବେ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ଗୀତ ଗାଇବେ ନାହିଁ Arunita Kanjilal ଓ ପବନଦିପ ରାଜନ, ଏହି ବଡ କାରଣରୁ କରିବାକୁ ପଡିଲା ଗାୟିକାଙ୍କୁ ମନା

ଇଣ୍ତିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ସିଜିନ୍ ୧୨ ର ବିଜେତା ହୋଇଥିବା ପବନଦୀପ ଓ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅରୁଣିତା କାଞ୍ଜିଲାଲ ନିଜ ସୁମଧୁର ଆବାଜ୍ ଜରିଆରେ ନିଜ ପରିଚୟକୁ ଏକ ଅଲଗା ସଫଳତାରେ ପହଞ୍ଚାଇଦେଇଛନ୍ତି, କହିଦେବୁ କି ଏହି ଦୁହେଁଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ଦେଶର ସବୁ କୋଣରେ ଅଛନ୍ତି , କୋଟିଏ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଯୋଡି ବହୁତ ଅଧିକା ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି, କିନ୍ତୁ ଏବେ ନୁହେଁ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଶୋର ସମୟରେ ଯେଉଁଠି ଦୁହେଁଙ୍କ ସୁମଧୁର ଆବାଜ୍ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା

ସେମିତି ତାଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇଥିଲା, ଶୋରୁ ବାହାରିବା ପରେ ଦୁହେଁଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦର୍ଶକ ବହୁତ ସାରା ଭଲ ପାଇଥିଲେ । ଓ ତାଙ୍କର ଗୀତଗୁଡିକ ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏବେ ଏହି ଯୋଡିଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ଯୋଡି ପାଇଁ ଏକ ଖରାପ ଖବର ଆସିଛି, ଅରୁଣିତା ପବନଦୀପଙ୍କ ସହ ଆଗାମୀ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି ।ରିପୋର୍ଟର ମୁତାବିକ ଅରୁଣିତା ପବନଦୀପଙ୍କ ସହ କିଛି ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ଆଲବମ୍ ନ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି, ଏମିତି ସେଏଥିପାଇଁ କହିଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ପବନଦୀପଙ୍କ ସହ ଅରୁଣିତାଙ୍କ ନାଁ ଯୋଡି ହେବା ପସନ୍ଦ ଲାଗେନି

ଓ ଏହି କାରଣରୁ ଅରୁଣିତା ପବନଦୀପଙ୍କ ସହ ଆଗାମୀ ମ୍ୟୁଜିକାଲ୍ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ସିଧା ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି, କଥା କିଛି ଏପରି ହୋଇଥିଲା କି ଯେବେ ଗୀତ ନିର୍ମାତା ରାଜସୁରାନୀ ତୃତୀୟ ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ପାଇଁ ଦୁହେଁଙ୍କୁ ସାଇନ୍ କରୁଥିଲେ, ଅରୁଣିତାଙ୍କ ବାପା ଏହା କହିକରି ମନା କରିଦେଇଥିଲେ, ଏହି ଭିଡିଓରେ କିଛି ବି ଇଣ୍ଟିମେଟ୍ ସିନ୍ ରହିବ ନାହିଁ, ଏତିକି ନୁହେଁ ଗାୟିକାଙ୍କ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କ ସହ ଯିବାରେ ଏକ୍ ଅଭିଭାବକ ବି ରଖାଯାଇଥିଲା ।

ଏହା ବିଷୟରେ ନିର୍ମାତା ରାଜ ସୁରାନୀ କହିଲେ କି ସିଙ୍ଗରଙ୍କ ସହ ଭିଡିଓ ଆଲବମ୍ ନ କରିବାର ଫଇସଲା ଅରୁଣିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ମା ବାପାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିଲା, ତାଙ୍କର କହିବା କଥା କି ଯଦି ଏହି ଫଇସଲା ନିଜେ ଅରୁଣିତାଙ୍କ ହୋଇଥାନ୍ତା ତେବେ ସେ ପବନଦୀପଙ୍କ ସହ୍ ବିଦେଶରେ ଶୋ କରିବାକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ସେ କହିଲେ କି ମୋତେଲାଗୁଛି କି ଏହି ଫଇସଲା ଅରୁଣିତ୍ ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ନେଇଛନ୍ତି

ଓ ତାଙ୍କ ଏହି ଫଇସଲାରେମୁଁ ବହୁତ୍ ନିରାଶ ଅଛି, କାରଣ ଏହି ଦୁହେଁଙ୍କ ଯୋଡି ସହ ଭଲ ଲାଗୁଥିଲେ, ଓ ଅରୁଣିତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେଏହି ଯୋଡିକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଛନ୍ତି ।କହିଦେବୁ କି ଅରୁଣିତା କାଞ୍ଜିଲାଲ ଓ ପବନଦୀପ ଇଣ୍ତିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ଶୋ ୧୨ ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ, ତେବେ ତାଙ୍କ ରିଲେସନସିପ୍ ରେ ହେବାର ଖବର୍ ବହୁତ୍ ଚର୍ଚିତ ହୋଇଥିଲା

ଏହି ଯୋଡି ଏହି ଖବରକୁ ମିଥ୍ୟା ବୋଲି କହି ଖଣ୍ତନ କରିଦେଇଥିଲେ, ଅରୁଣିତା ଆଲବମ୍ ନ କରିବା ଫଇସଲା ପରେ ଏବେ ରାଜ ସୁରାନୀଙ୍କ ପାଖରେ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ସାଇନ୍ କରିବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ବାଟ ନାହିଁ କୁହାଯାଉଛି କି ଏବେ ଏହି ନିଜ ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ପାଇଁ ଇଣ୍ତିଆନ୍ ଆଇଡଲ୍ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ସିୟାଲୀ କାମ୍ବଲେ କିମ୍ବା ସମୁଖ ପ୍ରିୟାଙ୍କୁ କେହି ଜଣଙ୍କୁ ସାଇନ୍ କରାଇପାରନ୍ତି, ଏବେ ଏହି କଥାର ଖୋଲାସା ହୋଇନାହିଁ ପରିଶେଷରେ କିଏ ଏହି ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଆଲବମ୍ ପାଇଁ ଏବେ କାହାକୁ ସାଇନ୍ କରାଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *