July 24, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୭ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ରହିବେ ଭାଗ୍ୟବାନ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଦୋନ୍ନତିର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଧାରରେ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ |

ବୃଷ: ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ଦିଆଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଚତୁରତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ତୁମେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀର ଲୋକମାନେ ବିଶେଷ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଚାଲିବା ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ପରିବାରର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କର | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶି ଆଜି ଲୋକମାନେ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କର | ପ୍ରତିଯୋଗୀତା ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ, ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠିକ୍ ହେବ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ସାଧାରଣ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସବୁ ଦିଗରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନେ କିଛି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଦେଶବାସୀ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅନ୍ୟମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଏକ ଉଚ୍ଚ ପଦ ପାଇବ | ଆପଣ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ| ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *