July 22, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୮ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କେତେକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନକୁ ଏଠାକୁ ବୁଲିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ହଠାତ୍ କିଛି ବିଷୟ ଉପରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶରୀର ଥକି ଯାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ତରବରିଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଭଗବାନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ବଡ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରି ପାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ରହିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ଚତୁରତାର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଖାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଆଶା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ଏବଂ ମଜାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଅ ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟ କହିପାରିବ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି, ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ତୁମକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବାଣ୍ଟିପାରିବେ, ପରସ୍ପରକୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଏକାଠି ବିତାଇ ପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯିଏ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଉପରେ ଗଭୀର ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ହଠାତ୍ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ହଠାତ୍ ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଜିନିଷ କିଣି ପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *