July 16, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୪ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘନିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବୁଝିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରିପାରିବ | ଲାଭ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଲୋକଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିବା ସହିତ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇଥାଏ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍
ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭଲ ଯୋଜନା ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଉଦ୍ୟମରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଲୁହା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅନେକ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକ ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନରେ ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ, ତୁମେ ସହଜରେ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ତୁମ ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶାଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସୁସଜ୍ଜିତ ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ବିଷୟରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ମନ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଗତି ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ଏବଂ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମକୁ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ଅବାଞ୍ଛିତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆପଣ ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ମିଶ୍ରଣ ହେତୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *