July 16, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୫ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଆଜି ହେବେ ମାଲାମାଲ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଟିକିଏ ଟେନସନ୍ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରେ ଥିବା ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାକୁ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଟିକେ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ଆଗେଇ ନେଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି, ନୂତନ ଜିନିଷ ଜାଣିବାର ଇଚ୍ଛା ତୁମ ଭିତରେ ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଏହା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଖାଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତିନାମା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ପାଇପାରେ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉନ୍ନତିର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ଏକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଅତି ସହଜରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ ଆଜି ତୁମର ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମ ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ତୁମେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ, ତୁମର କୌତୁକିଆ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏହା ତୁମର ବନ୍ଧୁତାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ରହିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାରିଆଡେ ସୁଖ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ନିଷ୍ଠା ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଟଙ୍କାଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ :ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ତିଆରି ହୋଇଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପ୍ରେମ ବିବାହର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କଥାବାର୍ତ୍ତା ଭାଷଣରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *