July 22, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୬ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ : ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହୋଇଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତେଣୁ, ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ରହିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ୍ୱୀକୃତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ କେବଳ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଟିକେ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଉତ୍କଣ୍ଠାର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚଲାଇବେ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ନିବେଶ ହେତୁ ତୁମର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦୂର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମରେ ନିରାଶା ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ହୃଦୟ ହରାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ଶେଷରେ କେବଳ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମ ଜିତେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଡାଏଟ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ମେଳ ଖାଇଲେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯଦି ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତା’ହେଲେ ଏହାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ | ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ |

ବିଛା : ଆଜି ଜଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଖଦ ଦେଇପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ପାଳନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଜୀବନର ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ, ତୁମେ ଟିକିଏ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଆପଣ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମର ମନ ଟିକିଏ ଅଶାନ୍ତ ଲାଗୁଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ମିଳିପାରେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃ। ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *