July 12, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

31 ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୩ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ,କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ,ଏହି ରାଶି ଲୋକ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ…

1 min read

ମେଷ ରାଶି:- ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କାରଣରୁ କୌଣସି ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଳହ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ କିଛି ଜମି ବିକ୍ରି କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ କ୍ରେତା ଆଜି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଅଛି। ଏକାକୀ ନିଜ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ବହୁତ ଭଲ।

ବୃଷ ରାଶି:- ବନ୍ଧୁ ମାନଙ୍କ ସହାନୁଭୂତି ଲାଭ କରି କେତେକ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ ଓ ଆଶା ଆପଣଙ୍କ ଇଛାପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ନୂଆ ଦ୍ଵାରା ଖୋଲିବ।ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଆପଣ ଯାହା କରିଲେ ମଧ୍ୟ ବିନା ଖର୍ଚ୍ଚରେ କାର୍ଯ୍ୟ ହାସଲ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ। ଆକସ୍ମିକ ଭାବରେ ମିତ୍ର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ନିହାତି ସୁଧାର ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ମଧ୍ୟ ଆଉ କେହି ଆସିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:- ଯାନ ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବାଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ଆପଣ ଓ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚିନ୍ତାଜନକ ସମୟ ରହିବ। ଭଲରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଓ ଆବଶ୍ୟକତା ଠାରୁ ଅଧିକ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:- କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରୁ ନ ଡାକି ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିଗରୁ ଶୁଭଫଳ ପାଇବେ। ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କୁ କେହି ଠକିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯେଉଁମାନେ ନିଜର ପ୍ରିୟ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ସ୍ମରଣୀୟ ଦିନ ଅଟେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଆପଣଙ୍କ ଝଗଡା କରିବା ସ୍ବଭାବ ଶତ୍ରୁ ବଢ଼ି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଅଧର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ କେହି ଦୁଃଖୀ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:- ଆଜି ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଭାବୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଶେଷ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବନ୍ଧୁ ମାନେ ଅସହଯୋଗ କରି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:- ଧନର ଆଗମନ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅନେକ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ। କାମ ଅଟକିଥିଲା ପରେ ମଧ୍ୟ ବୁଲାବୁଲି କରି ପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:- ପରିବାରର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜିର ପ୍ରାତଃଭ୍ରମଣ ସୁଖ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇପାରିବ।

ମକର ରାଶି:- ଆଜି ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ଦେବେ ସେଥିରେ ନିଶ୍ଚୟ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଓ ନିଜକୁ ଅଧିକ ଆଶାବାଦୀ କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:- ଆଜିର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାବହୁଳ ହୋଇପାରେ। ଶିଳ୍ପ ଓ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ ଅଟେ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ହିସାବରେ ନିଜକୁ ତିଆରି କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:- ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କାମରେ ଗୁରୁଦାୟିତ୍ଵ ଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବେ।

ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଯେଉଁବି ରାଶି ହୁଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ସର୍ବଦା ସତ ପଥରେ ରୁହନ୍ତୁ, ନ୍ୟାୟରେ ରୁହନ୍ତୁ, ହରିନାମ ଜପ କରନ୍ତୁ ,ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *