July 15, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ଜୀବନକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ବନାଇଦିଅନ୍ତି ଏହି ୫ ଟି ନାଁ ବାଲା ଝିଅ , ଜାଣନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ଅଛନ୍ତି କି ସାମିଲ୍…

1 min read

ଆଜିର ସମୟରେ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥାଏ , କିନ୍ତୁ ଭଲ ଜୀବନ ସାଥୀ ଖୋଜିପାଇବା ଆଜିର ସମୟରେ ବହୁତ କଠିନ କାମ ହୋଇସାରିଛି, ବହୁତ ଲୋକ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ଖୋଜିବାରେ ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟବିଜ୍ଞାନର ସାହାରା ନେଇଥାନ୍ତି , ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନର କଥା କହିଲେ ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟ ବିଜ୍ଞାନରେ ଏହି କଥାର ଆମକୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ କି ଯଦି ନିଜ ନାମର ରାଶିର ମୁତାବିକ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିଯାଏ , ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିଯାଏ , ଏହି କଥାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପୋଷ୍ଟର ମାଧ୍ୟମରେ ଏମିତି ନାଁ ବାଲା ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ , ଯିଏକି ବାହାଘର ପରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସ୍ୱର୍ଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତିତ କରିଦେଇଥାନ୍ତି ।

A ନାମକ ଝିଅ : ଏହି ନାମକ ଝିଅମାନେ ଅଧିକା ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ସାରା ପ୍ରତିଭା ଲୁକ୍କାଇତ ରହିଥାଏ , ଓ ନିଜ ପରିବାରକୁ ଭଲ ଭାବେ ରଖିଥିବା ଏହି ଝିଅମାନେ ଯାହାକୁ ବି ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନେ ସଚ୍ଚା ହୃଦୟ ବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି ।

P ନାମକ ଝିଅ : ଏହି ନାମକ ଝିଅମାନେ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଆସିବେ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ବନାଇଦିଅନ୍ତି । ନିଜ ପରିବାର ସହ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବେ ଯତ୍ନ ନେଉଥିବା ଏହି ଝିଅମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାକୁ ଭଲଭାବେ ସାମ୍ନା କରିଥାନ୍ତି ।

V ନାମକ ଝିଅ : ଯେଉଁ ଝିଅମାନେ ଏହି ଅକ୍ଷର ବିଶିଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି ସେମାନେ ବହୁତ ସାହାସୀ ଓ ସହନଶୀଳତା ହୋଇଥାନ୍ତି , ନିଜ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସବୁ ଅସୁବିଧାକୁ ଭଲ ଭାବେ ସାମ୍ନା କରିଥାନ୍ତି , ଓ ନିଜ ପରିବାର ଓ ନିଜର ଜୀବନକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ବନାଇଥାନ୍ତି ।

 

M ନାମକ ଝିଅ : ଏହି ନାମକ ଝିଅମାନେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେବା ସହ ବହୁତ ଚାଲାକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏମାନେ ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ନିଜର ଭାବିବସନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ସ୍ୱର୍ଗ ବନାଇଦିଅନ୍ତି , ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖୁଥିବା ଏହି ଝିଅ ଯେ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିର ମୁକାବଲା କରିପାରନ୍ତି ।

N ନାମକ ଝିଅ : ଏହି ନାମକ ଝିଅମାନେ ଏମାନଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ସିଧା ସାଧା ହୋଇଥାଏ , ଏମାନେ ଯେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନରେ ଆସନ୍ତି ତାଙ୍କର ଜୀବନକୁ ସ୍ୱର୍ଗ ବନାଇଦିଅନ୍ତି ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *