July 11, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୫ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ଗୋଟିଏ ରାଶି ର ହେବ ବଡ ରାଜଯୋଗ

ମେଷ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ପାଇପାରିବେ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ, ଯାହାର ଲାଭ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଦିନ ପାଇବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଲେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଏହା ପରିବାରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟରେ ସଂଯମତା କରିବାକୁ ପଡିବ, ବାହ୍ୟ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବୁଝିବେ | ପରିବାରର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦୌଡିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ଟିକେ ଧୀର ମନେ ହେଉଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣାଯିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ଭଲ ହେବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ବିଶେଷ ଉପହାର ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେତୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରଖ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପାଇବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ମନ ପୂଜାରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ, ଯାହା ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଜଣେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ସ୍ୱରକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ରହିବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ହଠାତ୍ ମୁଦ୍ରା ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ତୁମର କୌଣସି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଦେଖି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଦେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିବା | ଆପଣ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପଥରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *