July 19, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନୀରେ ଏହି ୩ ଜଣ ଲୋକେ ବହୁତ ଖାସ ଅଟନ୍ତି – କେବଳ ଏମାନଙ୍କ ଫୋନ ରିସିଭ କରନ୍ତି..

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବଲିଉଡ୍ ରେ ଖିଲାଡି କୁମାର ନାଁରେ ଜଣାଯାଆନ୍ତି , ସେ ଏପରି ଏକ ଅଭିନେତା ଅଟନ୍ତି ଯିଏକି ନିଜ ସମୟାନୁବର୍ତ୍ତିତାକୁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି , ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଖାଇବା ପିଇବା, ଶୋଇବା ଓ ୱାର୍କ ଆଉଟ୍ ସବୁ ନିଜ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟରେ ହୋଇଥାଏ , ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ସକାଳ ୪ ଟାରୁ ଉଠିଯାଆନ୍ତି , ଓ ରାତିର ୯ ଟା ସମୟରେ ଶୋଇପଡନ୍ତି , କହିଦେବୁ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଆଜି ଯେଉଁ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି ସେ ନିଜର ଅକ୍ଲାନ୍ତ ପରିଶ୍ରମ ବଳରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି , ସେ ନିଜ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭରୁ ଏତେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିପାରିନଥାନ୍ତି , ସେ ଏକ କୁକ୍ ରୁ ନେଇକରି ବଲିଉଡ୍ ସୁପରଷ୍ଟାର୍ ହେବାର ଯାତ୍ରା ପାର୍ କରିଛନ୍ତି ।

 

ଏବେ କିଛି ଦିନ ହେବ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କରନ ଜୋହର୍ ଙ୍କ ଶୋ କଫି ୱିଥ୍ କରନ୍ ଶୋରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ,  ଓ ସେ କରନ୍ ଙ୍କ ଶୋରେ ବହୁତକଥାର ଖୁଲାସା କଲେ , ଅକ୍ଷୟ କୁମାର କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ କେବଳ ତିନିଜଣ ମହିଳା ଅଛନ୍ତି ଯାହାଙ୍କ କଲ୍ ସବୁ କାମ ଦାମ ଛାଡି ଉଠାଇଥାନ୍ତି , ଏବେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥାଏ କି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନରେ ତିନି ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ କିଏ ଯାହାଙ୍କ କଲ୍ ଆଟେଣ୍ତ କରନ୍ତି , ଯିଏକି ସବୁ କାମ ଛାଡି ପାରନ୍ତି ,

୧) ଅ‍କ୍ଷୟ କୁମାର କହିଲେ କି ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ମାଙ୍କୁ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱ ରଖନ୍ତି । କାରଣ ସେ ମୋତେ ଜୀବନ ଦେଇଛନ୍ତି ଓ ଭଲ ଭାବେ ଯତ୍ନ ନେଇଛନ୍ତି । ଆଜି ମୁଁ ଯେଉଁ ଜାଗାରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ତାହା ମାଙ୍କ ବରଦାନ ଅଛି , ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କର ମା ଙ୍କ କଲ୍ ଆସିଲେ ସେ ସବୁ କାମ ଛାଡି ଆଟେଣ୍ତ କରନ୍ତି ।

୨) ଖିଲାଡି କୁମାର କହିଲେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ହେଲେ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଟ୍ୱିଙ୍କିଲ୍ ଖାନ୍ନା ଯାହାଙ୍କ କଲ୍ ସେ ସବୁବେଳେ ଉଠାଇଥାନ୍ତି , କାରଣ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଅଟନ୍ତି , ଓ ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁବେଳେ ସାଥ୍ ଦିଅନ୍ତି ।

 

୩) ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଜୀବନରେ ତୃତୀୟ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମହିଳା ହେଲେ ତାଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର୍ ଜେନେବିୟା ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ମା, ସ୍ତ୍ରୀ ପରେ ଜେନେବିୟା ଏହି ତିନିଜଣଙ୍କ କଲ୍ ସେ ସବୁବେଳେ ଉଠାନ୍ତି , ଓ ଏମାନେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱ ରଖନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *