July 13, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ଏହି ଚାରୋଟି ରାଶିର ଲୋକ ହୋଇଥାନ୍ତି ସବୁଠାରୁ ବଡ ଭାଗ୍ୟବାନ, ଚାକିରିରେ ମିଳିଥାଏ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକା ସଫଳତା

1 min read

ଗୋଟେ ସମୟ ଥିଲା ଯେବେ ଆମକୁ ଘର,ଖାଦ୍ୟ କପଡାର ଆବଶ୍ୟକତା ବହୁତ ଅଧିକା ହେଉଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଏବେ ବଦଳୁଥିବା ସମୟକୁ ଦେଖି ପଇସା ସବୁଠାରୁ ଅଧିକା ଜରୁରୀ ହୋଈଯାଇଛି, ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ କି ଯାହାଙ୍କ ପାଖରେ ଅଧିକା ଧନ ଅଛି କେବଳ ତାହାକୁ ଦୁନିଆଁର ଇଜ୍ଜତ ଓ ସମ୍ମାନ ଦିଆଯାଉଛି, ସେମିତି ମହଙ୍ଗା ଯୁଗରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଆମଦାନୀରୁ ଦୁଇଗୁଣା ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରୁଛି, ଏମିତିରେ ସବୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଖୋଲା ଆଖିରେ ପଇସା କମାଇବା ଓ ଧନୀ ହେବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖୁଥାଏ, ପଇସା କମାଇବା ସହଜ କଥା ନୁହେଁ, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଡା ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡେ । ଓ ଭାଗ୍ୟ ବି ସାଥ୍ ଦେବାକୁ ପଡେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମେ ଏମିତି ୪ ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଊଛୁ, ଯାହାଙ୍କ ଉପରେ ସର୍ବଦା ଭଗବାନଙ୍କର ଅସୀମ କୃପା ମିଳିଥାଏ, ଓ ସେମାନେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳି ହୋଇଥାନ୍ତି , ଯାହାଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ବିଶେଷ ସଫଳତା ମିଳିଥାଏ ।

୧) କୁମ୍ଭ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର୍ ଲୋକେ ବହୁତ କ୍ରୋଧୀ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ବହୁତ୍ ନରମ ହୋଇଥାଏ ,କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କୁ କିଛି ବଡ ଫଇସଲା ନେବା ପୁର୍ବରୁ ଥରେ ମହାଦେବଙ୍କ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇକରି ନିଶ୍ଚିତ ଦର୍ଶନ କରିଦେବେ , କାରଣ ଏଥିରେ ତାଙ୍କ ବିଗିଡିଯାଇଥିବା କାମ ସହଜରେ ହୋଇଯିବ, କାରଣ ମହାଦେବ ସମସ୍ତଙ୍କ ପସନ୍ଦର ଭଗବାନ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ନିଜ କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚିନ୍ତାକୁ ଦୁର କରିବାପାଇଁ ଶିବଙ୍କ ଜପ କରନ୍ତୁ, ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଚାକିରିରେ ଅଧିକା ସଫଳ ହେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛି ।

୨) ମେଷ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ କମ୍ ପ୍ରୟାସରେ ଅଧିକା ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି, ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଜୀବନରେ ସବୁ ଜିନିଷ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥାଏ , ଶନି ରାଶିର ଜାତକ ହେବା କାରଣରୁ ଏମାନେ କାହାକୁ ନା କାହାକୁ ଦେଖିପାରନ୍ତି ନାହିଁ, ଓ କେବେ କାହା ସହ ଅନ୍ୟାୟ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି , ଏମାନଙ୍କ ଅପାର ସଫଳତାର ଏକ କାରଣ ଏହା ବି ଅଟେ କି ସେମାନେ କେଉଁ ବି କାମକୁ ନେଇ ବହୁତ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତି, ଓ ସେମାନେ ସେହି କାମ କରନ୍ତି ଯାହା ତାଙ୍କ ମନରେ ହୋଇଥାଏ , ଏମାନେ ନିଜ ଯୋଜନାକୁ ପୁରା କରିବାପାଇଁ ପୁରା ମନ ଦେଇ ପରିଶ୍ରମ୍ କରନ୍ତି ।

୩) ମିଥୁନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଓ ଏହି ଲୋକ ନିଜ ସ୍ୱଭାବ ପାଇଁ ବହୁତ ଜଣାଯାଆନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ବହୁତ ଉଦାର ଯୋଗୁଁ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଚାକିରି ହେଉ କିମ୍ବା ବିଜନେସ୍ ଏମାନେ ସବୁଥିରେ ସଫଳ ହୋଇଥାନ୍ତି, ନିଜ ସବୁ କାମକୁ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହ କରନ୍ତି, ଯଦି ଏମାନେ କେବେ ଅସୁବିଧାରେ ଫସନ୍ତି ତେବେ ସହଜରେ ବାହାରିଯାଆନ୍ତି, ଏମାନଙ୍କୁ ପଇସା କମାଇବା କୌଶଳ ଜଣାଅଛି, ଓ ଖର୍ଚ୍ଚ ବି ଭଲରେ କରନ୍ତି, ଯଦି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକେ ପ୍ରତିଦିନ ଶିବଙ୍କର୍ ପୁଜା କରନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ଜୀବନରେ ସବୁ ଦୁଃଖ ଦୁର ହୋଇଯିବ , ଓ ତାଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବି ମଜବୁତ୍ ହେବ ।

୪) ମୀନ ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ଜଣେ ଅନ୍ୟଙ୍କ ସହ ମିଳିମିଶି ରୁହନ୍ତି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକା ଭଗବାନଙ୍କୁ ଭରସାକରନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଭଗବାନଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ କରି ନିଜ କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ପୁରା ମଗ୍ନ ରୁହନ୍ତି, ଓ ପୁରା ପରିଶ୍ରମ ସହ ନିଜ କାମ କରିଥାନ୍ତି, ଏମାନେ ନିଜ ପରିଶ୍ରମ ସହ ଭଗବାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନ କରି ନିଜ ସଫଳତା ପାଇଥାନ୍ତି, ଶନିଦେବ ଏହି ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ଅଟନ୍ତି, ଏଥିପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକ ବହୁତ ମୁଖର ସ୍ୱଭାବ ହୋଇଥାନ୍ତି, ଓ ମିଛ୍ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟାୟ କେବେ ସହ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ,

କହିଦେବୁ କି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଓ କୁଣ୍ତଳୀ ଗ୍ରହର ଅନୁସାରେ ଭିନ୍ନ ହୋଇଥାଏ, ସଂପୁର୍ଣ୍ଣ ସୁଚନାପାଇଁ ଆପଣ କେଉଁ ପଣ୍ତିତ କିମ୍ବା ଜ୍ୟୋତିଷ୍ୟଙ୍କୁ ଦେଖା କରିପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *