July 16, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

ବାଛନ୍ତୁ ଗୋଟିଏ ଗିଫ୍ଟ ବକ୍ସ ଓ ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲପାଇବାରେ କଣ ମିଳିବ?ଏହି କଥା ଗୁଡିକ ଜାଣିରଖନ୍ତୁ

1 min read

ବାଛନ୍ତୁ କେଉଁ ଗୋଟିଏ ଗିଫ୍ଟ ବକ୍ସ,ଆଉ ଜାଣନ୍ତୁ ଭଲ ପାଇବାରେ କଣ ମିଳିବ?କୁହାଯାଏ କି ବ୍ୟକ୍ତିର ପସନ୍ଦ ନା ପସନ୍ଦ ତାର ସ୍ୱଭାବର ଆଇନା ହୋଇଥାଏ।କାହାର ଚଏସ ତାର ଜୀବନ ଓ ସ୍ଵଭାବ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଲୁଚିଥିବା ରହସ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିଥାଏ।ଆଜି ଏଠାରେ ମୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଜାଦାର ଛବି କୁଇଜ ଗେମ ଦେଇଛି।ଏଇଟା କେବଳ ଏକ କୌତୁହଳପୂର୍ଣ୍ଣ ମଜାଦାର ଗେମ। ମୁଁ ଏଠାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚୋଟି ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରକାର ଗିଫ୍ଟ ବକ୍ସ ଦେଖାଇବି ଯେଉଁଥିରୁ ଆପଣ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଗୋଟିଏ ବକ୍ସ ବାଛିବେ।ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପାଞ୍ଚ ସେକେଣ୍ଡ ସମୟ ଦିଆଯିବ। ତା ପରେ ଆପଣ ବାଛିଥିବା ବକ୍ସ ଅନୁସାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ମିଳିବ ତାହା କହିବି।

ବକ୍ସ ନଂ ୧-: ଯଦି ଆପଣ ବାଛିଛନ୍ତି ପ୍ରଥମ ନମ୍ୱର ତ ଆପଣକୁ ଆପଣଂକ ଭଲ ପାଇବାକୁ ନେଇକି କିଛି ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୋଉ ଗୋଟେ ସ୍ପେଶଲ ପର୍ସନ ଆସିପାରେ ଯିଏକି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୋଲି କରି ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହିବ।

ବକ୍ସ ନଂ ୨-: ଯଦି ଆପଣ ବାଛିଛନ୍ତି ଦ୍ଵିତୀୟ ନମ୍ୱର ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବାରେ କୌଣସି ଏକ ସରପ୍ରାଇଜ ମିଳିପାରେ।ଆପଣଂକ ପ୍ରେମୀ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ସାଥୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ଏଇ ଥର ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିବା ବାଲା ବ୍ୟକ୍ତି ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପାଇବାର ଲକ୍ଷ ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ।

ବକ୍ସ ନଂ ୩-: ଯଦି ଆପଣ ବାଛିଛନ୍ତି ତୃତୀୟ ନମ୍ୱର ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଏମିତି ସାଥୀ ମିଳିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ବହୁତ ଦିନରୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଭଲ ପାଇବାର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।ଭଲ ପାଇବା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲକି ଅଟନ୍ତି।ବହୁତ ଜଲଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବେଷ୍ଟ ପାର୍ଟନର ମିଳିବ।

ବକ୍ସ ନଂ ୪-: ଯଦି ଆପଣ ବାଛିଛନ୍ତି ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ୱର ତ ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ଖାସ ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣକୁ ତାର ହୃଦୟର କଥା କହିପାରେ।ଆପଣକଂ ଭଲ ପାଇବା ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣକଂ ଜୀବନର ସବୁଠୁ ଭଲ ସାଥୀ ମିଳିବ ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଏକ ନୂଆ ଜୀବନର ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ବକ୍ସ ନଂ ୫-: ଯଦି ଆପଣ ବାଛିଛନ୍ତି ପଞ୍ଚମ ନମ୍ୱର ତ ଆପଣଙ୍କୁ ପୁରୁଣା ବା ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିବା ସାଥୀ ମିଳିପାରେ।ସିଏ ଆପଣକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବ ଓ ଜୀବନ ଯାକ ଆପଣକଂ ସାଥୀ ଦେବ।ଆପଣଙ୍କୁ ସିଏ ମିଳିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଲଭର ରୂପରେ ଦେଖନ୍ତି ବା ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ସୁଖଦ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତେଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *